Závad vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů se nebojte – nemusíte nic měnit !!!


Precizní diagnostika na elektronicky řízených zkušebních stolicích Bosch EPS 815 s KMA 2 a umožní komplexní otestování vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů. Nalezenou závadu opravíme, vstřikovací systém seřídíme a na vše vám vystavíme certifikát o provedeném otestování. 

A ceny? Už nyní vám můžeme prozradit, že nejvýhodnějším způsobem opravy vstřikovacího systému vašeho motoru je skutečně oprava! Nemá smysl shánět dodavatele nových a drahých, či o něco levnějších a repasovaných vstřikovacích čerpadel a vstřikovačů, bez precizního otestování těch starých! Nejen, že závada může být i kdekoliv jinde, ale při vysoké úrovni kvality našeho testu odhalíme i jen náznaky opotřebení a tedy potenciálních budoucích problémů! 

Mít vstřikovací čerpadlo a vstřikovače v dobré kondici se vyplatí!

Autorava Bosch Diesel servis – jak postupovat při výskytu závady

Máte podezření, že s vaším vozem není něco v pořádku? Motor má nepravidelný chod, ztrácí výkon, špatně startuje či nadměrně kouří z výfuku? Sami nepoznáte, zda je závada způsobena čerpadlem, vstřikovačem, čidlem či zda je v mechanice motoru. 

Doporučujeme vám proto navštívit náš odborný  Autorava Bosch Diesel servis.

Ale jak postupovat, když vaše vozidlo signalizuje závadu nebo je dokonce nepojízdné? I v tomto případě vám můžeme pomoci – zavolejte nám a popište, jaký máte problém. Z uvedeného popisu závady budeme moci odhadnout možnou příčinu vašeho problému a domluvíme se s vámi na dalším postupu. 
 


Kontakt

AUTO RAVA s.r.o.

Čerpadlová 7 190 00 Praha 9
IČO: 64941817
DIČ: CZ64941817

Otevírací doba :
PO - PÁ 8 - 17
Mimo tudo dobu možno po dohodě.


+420-736-622-269